Breaking news
  1. In front of the new season
  2. First three rounds of the new season flew by
  3. 2018-2019 season underway
  4. Round 7 in retrospective. Scorpionii on the winning end. Plumbers lost against Best
  5. Shmac 2/3 this weekend. Joulaks huge game. Plumbers overpowered Valbon2

Valbon

Există o mulţime de variaţii disponibile ale pasajelor Lorem Ipsum, dar majoritatea lor au suferit alterări într-o oarecare măsură prin infiltrare de elemente de umor, sau de cuvinte luate aleator, care nu sunt câtuşi de puţin credibile. Daca vreţi să folosiţi un pasaj de Lorem Ipsum, trebuie să vă asiguraţi că nu conţine nimic stânjenitor ascuns printre randuri. Toate generatoarele de Lorem Ipsum de pe Internet tind să repete bucăţi de text în funcţie de necesitate, astfel făcându-l pe acesta primul generator adevarat de pe Internet. El utilizează un dicţionar de peste 200 cuvinte din latina, combinate cu o cantitate considerabilă de modele de structuri de propoziţii, pentru a genera Lorem Ipsum care arată decent. Astfel, Lorem Ipsum-ul generat nu conţine repetiţii, infiltrări de elemente de umor sau de cuvinte non-caracteristice, etc.

Leagues
ABLA League
Seasons
2018-2019 Division A, 2018-2019 Qualifyers, 2019-2020 Division A, 2019-2020 Qualifyers, 2017-2018 Division A, 2017-2018 Division A (R), 2021-2022 Division A, 2021-2022 Qualifyers
Home
RankPlayerGGSMINMPGPTSPPGFGAFGMFG%FTAFTMFT%3PA3PM3P%DFREBOFREBRPGASTAPGBLKBPGSTLSPGTOEFF
1Giunta Giacomo6512921.510116.843270.62814110.825120.48026146.7122.040.771.27118.00
2Iov Cristian6614624.312120.232250.781520.460230.3838113.2101.710.240.74100.00
3Kareta Marko6515125.26711.261320.525200.0410.250431910.330.520.3162.71189.00
4Costa Bogdan5411022.08416.837200.541980.922120.5451284.0153.010.2102.0785.00
5Cojocaru Claudiu6415926.58013.337230.622210.535110.3142285.0244.000.081.31283.00
6Giunta Frederico658213.7559.231210.6771370.5320.66720135.581.310.250.8179.00
7Cordea Ciprian5412825.66412.855250.45532140.4100.00034159.891.820.4112.21065.00
8Bondor Cristian6611018.3305.024140.5831020.2200.0003476.8193.200.050.8664.00
9Mitu Claudiu7312217.4415.936180.500750.7600.00029125.9101.410.150.7859.00
10Tertelici Stefan7416123.0436.126150.577640.71530.20025125.3111.610.181.11651.00
11Ile Darius338929.76220.743210.4881380.61240.3331176.020.700.082.7740.00
12Bondor Mario5212525.05110.216100.625210.533100.303922.2122.400.020.4638.00
13Rusu Raul6612621.0589.736160.4441780.52160.2862745.271.220.330.51935.00
14Iliescu Marius339632.05117.040170.42516110.71420.14314139.062.020.7103.31234.00
15Balasa Adelin304715.7206.71180.727441.0200.0001165.720.710.300.0233.00
16Bondor Bogdan659015.0152.5840.500111.0820.2501443.0122.000.071.2728.00
17Man Alexandru416716.8235.82390.391221.0210.500753.071.820.561.5524.00
18Stefan Cosmin6611819.7203.32080.400410.32010.0501342.8172.800.0122.0713.00
19Csonka David303913.093.0840.500210.5200.000442.720.710.341.3310.00
20Nagy Tristan303511.7103.3950.556000.0500.000311.351.720.741.339.00
21Szilagyi David202814.0115.5750.714111.0200.000121.500.000.000.019.00
22Iliescu Andrei223216.063.0430.750000.0200.000312.021.000.010.527.00
23Nadaban Marian50448.871.41130.273210.5100.000351.630.600.020.444.00
24Patrascu Mihai66579.561.0100.000000.0820.250500.830.500.000.043.00
25Dobos Carlos101212.033.0300.000000.0111.000202.011.000.000.012.00
26Mazilu Adrian5500.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
27Betea Bogdan6600.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
28Nedescu Andrei6600.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
29Ianosev Milan101111.022.0310.333000.0000.000000.000.000.000.03-3.00
30Gyorgy Szabolcs111616.000.0000.000200.0100.000000.033.000.000.03-3.00
31Belean Eduard315317.731.0710.143610.2700.000211.041.300.051.78-16.00

Results

May 7, 2022
Valbon
- -
- VS -
- -
Vikings
March 13, 2022
Valbon
win
89 / 75
loss
Vikings
March 12, 2022
Valbon
loss
82 / 84
win
West Team
February 27, 2022
Vikings
win
86 / 67
loss
Valbon
February 26, 2022
Spartans
loss
66 / 79
win
Valbon
February 13, 2022
West Team
win
87 / 58
loss
Valbon
February 12, 2022
Spartans
loss
51 / 59
win
Valbon
January 9, 2022
West Team
win
106 / 66
loss
Valbon
December 19, 2021
Mandrii
loss
0 / 20
win
Valbon
December 18, 2021
Vikings
loss
62 / 64
win
Valbon
December 5, 2021
Valbon
- -
- VS -
- -
West Team
December 4, 2021
Valbon
win
95 / 60
loss
Next Level
November 21, 2021
Valbon
loss
58 / 69
win
Spartans
October 31, 2021
Plumbers
loss
57 / 61
win
Valbon
October 24, 2021
Valbon
win
108 / 27
loss
Phoenix
October 10, 2021
Valbon
win
82 / 57
loss
Baschet Club Best Arad
April 20, 2019
Plumbers
loss
81 / 95
win
Valbon
April 14, 2019
Valbon
win
75 / 72
loss
Younique Basketball
March 31, 2019
Valbon
win
67 / 62
loss
Valbon 2
March 24, 2019
Phoenix
loss
82 / 111
win
Valbon
March 17, 2019
Baschet Club Best Arad
loss
75 / 91
win
Valbon
March 10, 2019
Valbon
win
73 / 69
loss
Younique Basketball
March 3, 2019
Plumbers
loss
61 / 86
win
Valbon
February 24, 2019
Phoenix
loss
75 / 84
win
Valbon
February 16, 2019
Valbon
win
78 / 77
loss
Valbon 2
February 11, 2019
Baschet Club Best Arad
loss
77 / 93
win
Valbon
February 2, 2019
Valbon
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
January 27, 2019
Baschet Club Best Arad
loss
60 / 95
win
Valbon
January 13, 2019
Valbon
- -
- VS -
- -
MP Sport Timisoara
December 23, 2018
Valbon
- -
- VS -
- -
Younique Basketball
December 15, 2018
Valbon
win
20 / 0
loss
Vikings
November 24, 2018
Valbon
win
96 / 81
loss
Valbon 2
November 18, 2018
Mandrii
loss
56 / 109
win
Valbon
November 10, 2018
Bastards
loss
63 / 102
win
Valbon
October 28, 2018
Phoenix
loss
75 / 102
win
Valbon
October 21, 2018
Valbon
win
104 / 55
loss
Plumbers
April 15, 2018
Valbon
win
125 / 54
loss
Spartans
March 18, 2018
Valbon
win
81 / 77
loss
Younique Basketball
February 10, 2018
SCHMAC Cluj Napoca
win
82 / 46
loss
Valbon
January 28, 2018
Condorii Timisoara
loss
53 / 68
win
Valbon
January 14, 2018
Valbon
win
85 / 57
loss
Spartans
December 9, 2017
SCHMAC Cluj Napoca
loss
74 / 83
win
Valbon
November 26, 2017
Valbon
loss
52 / 82
win
Younique Basketball
Teams