Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Plumbers

Există o mulţime de variaţii disponibile ale pasajelor Lorem Ipsum, dar majoritatea lor au suferit alterări într-o oarecare măsură prin infiltrare de elemente de umor, sau de cuvinte luate aleator, care nu sunt câtuşi de puţin credibile. Daca vreţi să folosiţi un pasaj de Lorem Ipsum, trebuie să vă asiguraţi că nu conţine nimic stânjenitor ascuns printre randuri. Toate generatoarele de Lorem Ipsum de pe Internet tind să repete bucăţi de text în funcţie de necesitate, astfel făcându-l pe acesta primul generator adevarat de pe Internet. El utilizează un dicţionar de peste 200 cuvinte din latina, combinate cu o cantitate considerabilă de modele de structuri de propoziţii, pentru a genera Lorem Ipsum care arată decent. Astfel, Lorem Ipsum-ul generat nu conţine repetiţii, infiltrări de elemente de umor sau de cuvinte non-caracteristice, etc.

Leagues
ABLA League
Seasons
2018-2019 Division A, 2018-2019 Qualifyers, 2019-2020 Qualifyers, 2019-2020 Division B, 2017-2018 Inter League, 2021-2022 Division B, 2022-2023 Division A, 2022-2023 Division B - R, 2023-2024 Division A, 2023-2024 Division B - R, 2021-2022 Qualifyers, 2017-2018 Division B
Home

Coaching Staff

Head Coach

Steinhubel Istvan

(Nationality : Romania)
Chairman

Bartis Andras

(Nationality : Hungary)
Vice President

Szabo Robert

(Nationality : Hungary)
President

Mihaltian Istvan

(Nationality : Hungary)
RankPlayerTeamPositionGGSMINMPGPTSPPGFGAFGMFG%FTAFTMFT%3PA3PM3P%DFREBOFREBRPGASTAPGBLKBPGSTLSPGTOEFF
1Mihaltian IstvanPlumbersCenter30294414147.141513.83491420.40770270.4126300.238191829.1571.990.3391.371337.00
2Spier MihalyPlumbersCenter242154822.82088.7174790.45456370.7720.286102496.3361.5120.5271.141247.00
3Boric CatalinPlumbersPoint Guard262579530.636514.0199970.487122660.5110280.25571183.4803.120.1622.460236.00
4Veres ErvinPlumbersPoint Guard, Shooting Guard272567024.81957.2139640.46025150.643140.32670223.4321.200.0341.358147.00
5Tomka EdePlumbersPower Forward271654320.11084.083340.410840.532100.31376223.6351.330.1341.339130.00
6Bartis AndrasPlumbersShooting Guard, Small Forward171240523.8653.859270.4581450.4700.00066134.6251.500.0231.420101.00
7Furtuna AlexPlumbersPower Forward5519639.211122.282500.61027110.4710.14315217.2112.200.0132.62183.00
8Cavlovic JosipPlumbersCenter, Power Forward141120814.9412.941150.3661470.5610.16766186.020.120.140.3883.00
9Schipor SebastianPlumbersCenter1210978.1433.637180.4862170.3000.00016152.620.280.760.5150.00
10Szabo RobertPlumbersPoint Guard14718813.4130.9810.125000.0620.3332852.4130.900.0161.1741.00
11Crangasu CodrinPlumbersCenter, Power Forward88384.800.0400.000000.0100.0001622.310.120.310.1016.00
12Sallai AlexPlumbersShooting Guard5311022.0173.42270.318000.0910.1111273.8102.000.081.61013.00
13Dabu CristianPlumbersPower Forward112727.01212.01460.429000.0000.000459.011.000.022.0212.00
14Szatmari ZsoltPlumbersCenter, Power Forward1391269.7161.22570.2801020.2300.00014101.880.610.150.4911.00
15Hegyi RobertPlumbersPower Forward224623.0105.0950.556000.0100.000703.500.000.000.0111.00
16Pelle RobertPlumbersPower Forward108646.440.4820.250000.0020.000710.810.120.220.2110.00
17Szekely IstvanPlumbersPoint Guard1891759.7221.21450.357530.61450.357550.640.220.150.3810.00
18Andrejkovits ZoltanPlumbersSmall Forward95637.050.61010.100000.0111.000330.720.200.020.222.00
19Tarean OvidiuPlumbersPoint Guard8800.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
20Kalman AmbrusPlumbersCenter0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
21Szilagyi RobertPlumbersCenter, Power Forward0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
22Urzica BogdanPlumbersCenter, Power Forward101000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
23Santi ErickPlumbersShooting Guard32227.320.7610.167000.0100.000100.320.700.062.00-1.00

Results

February 25, 2024
Mandrii
loss
59 / 76
win
Plumbers
February 24, 2024
Plumbers
win
85 / 55
loss
Phoenix
February 17, 2024
Plumbers
win
84 / 56
loss
Baschet Club Best Arad – B
February 11, 2024
Plumbers
win
95 / 73
loss
Mandrii
February 4, 2024
Plumbers
win
83 / 76
loss
Baschet Club Best Arad
January 28, 2024
Plumbers
win
56 / 54
loss
MP Sport Timisoara
January 13, 2024
Plumbers
win
75 / 57
loss
Phoenix
December 20, 2023
Plumbers
loss
58 / 117
win
Valbon
December 17, 2023
Plumbers
loss
65 / 115
win
Vikings
November 26, 2023
Plumbers
loss
45 / 61
win
Spartans
November 18, 2023
Plumbers
loss
46 / 81
win
Scorpionii Timisoara
October 21, 2023
Plumbers
win
86 / 52
loss
Mandrii
May 21, 2023
Plumbers
win
60 / 52
loss
Spartans
May 20, 2023
Plumbers
win
86 / 51
loss
Baschet Club Best Arad – B
April 8, 2023
Plumbers
win
64 / 56
loss
Spartans
March 19, 2023
Plumbers
win
96 / 57
loss
MP Sport Timisoara
February 25, 2023
Plumbers
win
105 / 63
loss
Phoenix
February 11, 2023
Plumbers
loss
64 / 77
win
Baschet Club Best Arad – B
December 10, 2022
Plumbers
loss
62 / 84
win
Baschet Club Best Arad
November 26, 2022
Plumbers
loss
66 / 85
win
Vikings
November 12, 2022
Plumbers
loss
64 / 91
win
Valbon
October 22, 2022
Plumbers
loss
55 / 64
win
Spartans
May 9, 2022
Plumbers
loss
70 / 77
win
Next Level
May 7, 2022
Plumbers
win
84 / 57
loss
Mandrii
April 10, 2022
Plumbers
win
68 / 52
loss
Baschet Club Best Arad
April 9, 2022
Plumbers
win
88 / 59
loss
Phoenix
April 1, 2022
Plumbers
win
78 / 31
loss
Mandrii
March 13, 2022
Next Level
win
79 / 74
loss
Plumbers
February 27, 2022
Plumbers
loss
54 / 64
win
Baschet Club Best Arad
February 26, 2022
Plumbers
win
99 / 39
loss
Mandrii
February 13, 2022
Next Level
loss
62 / 81
win
Plumbers
February 12, 2022
Plumbers
win
106 / 54
loss
Phoenix
January 9, 2022
Plumbers
win
60 / 54
loss
Spartans
December 18, 2021
Plumbers
loss
50 / 115
win
West Team
December 5, 2021
Plumbers
loss
55 / 56
win
Baschet Club Best Arad
December 4, 2021
Plumbers
win
20 / 0
loss
Phoenix
November 7, 2021
Plumbers
win
105 / 34
loss
Mandrii
October 31, 2021
Plumbers
loss
57 / 61
win
Valbon
October 10, 2021
Plumbers
loss
67 / 100
win
Vikings
October 9, 2021
Plumbers
win
80 / 76
loss
Next Level
March 1, 2020
Plumbers
- -
- VS -
- -
Vikings
February 15, 2020
Phoenix
- -
- VS -
- -
Plumbers
February 1, 2020
Plumbers
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
January 26, 2020
Bastards
- -
- VS -
- -
Plumbers
January 11, 2020
Plumbers
- -
- VS -
- -
Phoenix
December 15, 2019
Plumbers
- -
- VS -
- -
Vikings
December 8, 2019
Valbon 2
- -
- VS -
- -
Plumbers
November 30, 2019
West Team
- -
- VS -
- -
Plumbers
November 17, 2019
Plumbers
- -
- VS -
- -
Baschet Club Best Arad
November 10, 2019
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Plumbers
October 26, 2019
Plumbers
- -
- VS -
- -
Mandrii
October 12, 2019
Plumbers
- -
- VS -
- -
Younique Basketball
April 20, 2019
Plumbers
loss
81 / 95
win
Valbon
April 13, 2019
Baschet Club Best Arad
loss
54 / 60
win
Plumbers
April 7, 2019
Plumbers
loss
70 / 87
win
Valbon 2
March 24, 2019
Younique Basketball
win
88 / 56
loss
Plumbers
March 16, 2019
Plumbers
loss
62 / 83
win
Valbon 2
March 10, 2019
Baschet Club Best Arad
win
88 / 83
loss
Plumbers
March 3, 2019
Plumbers
loss
61 / 86
win
Valbon
February 24, 2019
Plumbers
win
20 / 0
loss
Younique Basketball
February 10, 2019
Plumbers
loss
98 / 99
win
Phoenix
January 13, 2019
Plumbers
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
December 23, 2018
Phoenix
loss
0 / 20
win
Plumbers
December 16, 2018
Mandrii
loss
51 / 90
win
Plumbers
December 16, 2018
MP Sport Timisoara
loss
57 / 105
win
Plumbers
December 8, 2018
Plumbers
loss
47 / 53
win
Pejicevi Salasi
November 25, 2018
Plumbers
win
80 / 62
loss
Vikings
November 17, 2018
Bastards
loss
31 / 65
win
Plumbers
November 11, 2018
Baschet Club Best Arad
loss
80 / 84
win
Plumbers
October 27, 2018
Valbon 2
win
66 / 53
loss
Plumbers
October 21, 2018
Valbon
win
104 / 55
loss
Plumbers
October 7, 2018
Plumbers
loss
59 / 92
win
Younique Basketball
March 18, 2018
Plumbers
win
82 / 78
loss
Valbon 2
March 4, 2018
Plumbers
loss
81 / 85
win
Baschet Club Best Arad
February 25, 2018
Plumbers
win
85 / 69
loss
Bastards
February 10, 2018
Plumbers
win
72 / 55
loss
Valbon 2
January 28, 2018
Plumbers
win
70 / 61
loss
Baschet Club Best Arad
January 21, 2018
Pejicevi Salasi
win
71 / 61
loss
Plumbers
January 13, 2018
Plumbers
win
77 / 69
loss
Bastards
November 26, 2017
Plumbers
loss
58 / 64
win
Spartans
November 18, 2017
Plumbers
loss
62 / 70
win
Condorii Timisoara
Loading...
Teams