Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Scorpionii Timisoara

#PlayerTeamGGSMINMPGPTSPPGFGAFGMFG%FTAFTMFT%3PA3PM3P%DFREBOFREBRPGASTAPGBLKBPGSTLSPGTOEFF
1Bedros AlexandruScorpionii Timisoara5214328.66813.648240.500640.71340.3081954.830.610.261.2853.00
2Biris ClaudiuScorpionii Timisoara5311022.0316.224130.542850.6300.000441.640.800.040.81115.00
3Blau EwaldScorpionii Timisoara101023823.810910.961280.45925110.444160.3644074.7222.210.1191.92282.00
4Blau VladScorpionii Timisoara102323.077.0320.667000.0310.333224.000.000.011.017.00
5Bobernac AlexandruScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
6Bogatu CiprianScorpionii Timisoara6610918.2305.02470.292840.51640.2501222.3122.000.091.51013.00
7Caliman MariusScorpionii Timisoara7612017.1476.734190.5591060.6111.00033106.160.960.930.4677.00
8Coifan HoratiuScorpionii Timisoara328327.73411.325130.520950.6210.5001667.393.010.331.0445.00
9Cordulean AndreiScorpionii Timisoara646711.271.21020.200000.0111.0001242.710.210.210.2413.00
10Durnea AndreiScorpionii Timisoara64203.361.0430.750000.0000.000310.710.200.000.0010.00
11Filipovici AlexandruScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
12Gligor MihaiScorpionii Timisoara112020.088.0640.667200.0000.000235.000.000.000.081.00
13Jivan LiviuScorpionii Timisoara7617324.7497.040210.5251040.41810.05646179.0121.7121.720.31480.00
14Lacatus ConstantinScorpionii Timisoara204824.0136.51250.417200.0111.000756.042.000.021.0713.00
15Mihon CristianScorpionii Timisoara226532.52110.51690.563000.0510.200624.031.510.510.5418.00
16Mot AlexandruScorpionii Timisoara336120.3134.3850.625200.01310.077221.310.300.020.77-6.00
17Popa MariusScorpionii Timisoara627612.761.0100.000000.0520.400511.020.320.300.039.00
18Radu BogdanScorpionii Timisoara7615622.3344.931110.3551360.5410.2502965.071.020.350.71236.00
19Rodea OvidiuScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
20Rogers WasunaScorpionii Timisoara448521.3184.51570.467830.4000.0002657.861.530.810.3441.00
21Simoc AlexandruScorpionii Timisoara758912.7263.718100.5561060.6300.000661.760.900.060.91415.00
22Takacs GabrielScorpionii Timisoara616911.5122.02130.143000.0520.400862.320.300.000.034.00
23Tamas RazvanScorpionii Timisoara10827727.714214.2101500.49536130.41970.36852288.0111.140.450.521130.00
24Trif SorinScorpionii Timisoara747610.9142.0920.222410.3730.429721.310.100.010.164.00
25Vlaicu BogdanScorpionii Timisoara75213.081.1720.286111.0111.000210.400.000.000.024.00
26Zavoian CristianScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
27Zavoian DanScorpionii Timisoara74659.3111.61450.357210.5300.000631.320.300.010.145.00
Loading...
Teams