Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

WEST vs Valbon

ABLA League February 13, 2022 - 11:30 am
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
February 13, 2022 11:30 am ABLA League 2021-2022 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234TOutcome
WEST2121202587Win
Valbon1614141458Loss

WEST

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
0Ardeu ChristianShooting Guard18442000031201150.000
3Babeu AndrejPower Forward1912136004082203446.20.00
6Toba Alin Small Forward2232000513010130.020.00
7Szilagyi Mark Point Guard221484005242102150.040.00
9Radu Lacatusu Power Forward15732001101102266.7100.00
10Nicoara Andrei Center20231000051301033.300
13Anica Daniel-231484003221301050.066.70
14Randis DavidSmall Forward231395330011214355.60100.0
77Veina Victor Small Forward201063214122110250.025.050.0
88Osan CasianPower Forward188440000112120100.000
 Total 200876031542272912183171651.731.880.0

Valbon

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
Nadaban Marian Power Forward1002000000000000.000
14Man AlexandruPoint Guard13692001000002022.20.00
15Rusu RaulCenter351273864030402542.90.075.0
17Kareta MarkoCenter31864001031002266.70.00
24Mitu ClaudiuPower Forward18693000032000133.300
27Cordea CiprianCenter37201895200113426550.0040.0
32Tertelici Stefan Guard1602000101000130.00.00
99Iliescu AndreiPoint Guard40682421021011325.00.050.0
 Total 20058612317108023783141937.70.058.8
MIN
200
200
PTS
87
58
FGA
60
61
FGM
31
23
FTA
5
17
FTM
4
10
3PA
22
8
3PM
7
0
DFREB
29
23
OFREB
12
7
AST
18
8
BLK
3
3
STL
17
14
TO
16
19
FG%
51.7
37.7
3P%
31.8
0.0
FT%
80.0
58.8
Loading...
Teams