Breaking news
  1. Cronica Etapei 4
  2. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  3. Live Score ABLA
  4. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali
  5. Cronica Etapei 1 – Razbunarea Verzilor

Vikings vs Valbon

ABLA League February 27, 2022 - 1:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
February 27, 2022 1:00 pm ABLA League 2021-2022 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Vikings16312415Win
Valbon18131620Loss

Vikings

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
5Dehelean RazvanCenter171296003021110166.70.00
7Mazilu Adrian Guard224220010825032100.00.00
11Iov CristianPower Forward341271217321001114.342.950.0
16Stefan CosminPoint Guard32893422091603233.30.050.0
15Totoreanu RaduCenter3421187542194210238.950.080.0
21Chisalita Dorin Center3415106002134511360.050.00
77Fratila AlexandruPoint Guard2714210010410001250.040.00
 Total 200865726117279341319391345.633.363.6

Valbon

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
Nadaban Marian Power Forward10221000021100150.000
Ianosev MilanShooting Guard00000000000000000
3Belean EduardShooting Guard21462004000206233.30.00
13Ilie DariusShooting Guard4015155422162202333.350.050.0
15Rusu RaulCenter3016147226063000150.00.0100.0
24Mitu Claudiu Power Forward19643201031401075.00.00.0
27Cordea CiprianCenter4016128001074602266.70.00
32Tertelici StefanGuard408940050105201644.40.00
 Total 200676230841913416170121548.45.350.0
MIN
200
200
PTS
86
67
FGA
57
62
FGM
26
30
FTA
11
8
FTM
7
4
3PA
27
19
3PM
9
1
DFREB
34
34
OFREB
13
16
AST
19
17
BLK
3
0
STL
9
12
TO
13
15
FG%
45.6
48.4
3P%
33.3
5.3
FT%
63.6
50.0
Loading...
Teams