Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Vikings vs Baschet Club Best Arad

ABLA League February 11, 2023 - 2:30 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
February 11, 2023 2:30 pm ABLA League 2022-2023 Division A - R

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234TOutcome
Vikings1528231985Win
Baschet Club Best Arad292152075Loss

Vikings

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
4Patrascu Mihai Point Guard2361000421100100.050.00
5Dehelean RazvanCenter2105000103220010.00.00
7Mazilu Adrian Guard3011940011103300344.4100.00
9Iov CristianPower Forward3628849512514001650.041.755.6
15Totoreanu RaduCenter3417125441174001341.7100.0100.0
77Fratila AlexandruPoint Guard2434000811100210.012.50
23Chisalita DorinCenter33201610200087002362.500.0
 Total 201855523159271031225071741.837.060.0

Baschet Club Best Arad

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
4Morati RobertPoint Guard2201000001000230.000
8Baiu SergiuPower Forward2813115004123201145.525.00
9Kovacs Adam Point Guard3426852113541100262.538.550.0
14Vasalas ValentinPoint Guard351775642111720271.450.066.7
18Iancu AlexandruSmall Forward32452203073312140.00.00.0
19Timotity MarkSmall Forward3115157214022010246.70.050.0
31Jurca Vlad Center1801000002110220.000
 Total 200754824126267191114471350.026.950.0
MIN
201
200
PTS
85
75
FGA
55
48
FGM
23
24
FTA
15
12
FTM
9
6
3PA
27
26
3PM
10
7
DFREB
31
19
OFREB
22
11
AST
5
14
BLK
0
4
STL
7
7
TO
17
13
FG%
41.8
50.0
3P%
37.0
26.9
FT%
60.0
50.0
Loading...
Teams