Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Spartans vs Valbon

ABLA League November 5, 2023 - 2:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
November 5, 2023 2:00 pm ABLA League 2023-2024 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234TOutcome
Spartans1512191561Loss
Valbon2317242387Win

Spartans

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
4Ilies AndreiPoint Guard222110010200002100.00.00
6Suba Cristian Point Guard12452000021001340.000
12Guzei Gabriel Shooting Guard701000002001000.000
14Vasalas ValentinPoint Guard30181061061041103460.00.060.0
15Serac Sergiu Power Forward15251000041100220.000
18Iancu AlexandruSmall Forward15742332011110150.00.0100.0
21Palcu Cristian Point Guard1733000110010210.0100.00
23Dudas TiberiuCenter14461221020002216.70.0100.0
30Baiu Sergiu Power Forward179333310200002100.00.0100.0
33Sandru MariusCenter287123210045010225.0050.0
44Morati Robert Point Guard9231200000002233.300.0
24Baiu VictorCenter14321210010001450.0050.0
 Total 20061552124167124943112538.214.366.7

Valbon

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
Balasa AdelinPower Forward22643003051012075.00.00
Nagy Tristan Shooting Guard231675304240002271.450.00.0
Csonka David Shooting Guard15752330021101040.00100.0
Szilagyi David Power Forward86330000100000100.000
Gulaci David Power Forward12432000021000066.700
3Babeu AndrejPower Forward1920137861051002353.80.075.0
5Bondor MarioPoint Guard1702000200111150.00.00
9Kovacs Adam Point Guard21864003003000166.70.00
15Rusu Raul Center1631000312000210.033.30
17Kareta MarkoCenter15542211043001450.00.050.0
60Stana Andrei Power Forward1403000001000020.000
 Total 1827551281610173261122111854.917.662.5
MIN
200
182
PTS
61
75
FGA
55
51
FGM
21
28
FTA
24
16
FTM
16
10
3PA
7
17
3PM
1
3
DFREB
24
26
OFREB
9
11
AST
4
2
BLK
3
2
STL
11
11
TO
25
18
FG%
38.2
54.9
3P%
14.3
17.6
FT%
66.7
62.5
Loading...
Teams