Breaking news
  1. Cronica Etapei 4
  2. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  3. Live Score ABLA
  4. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali
  5. Cronica Etapei 1 – Razbunarea Verzilor

Plumbers vs Mandrii

ABLA League October 21, 2023 - 2:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
October 21, 2023 2:00 pm ABLA League 2023-2024 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Plumbers18183317Win
Mandrii1514617Loss

Plumbers

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
18Sallai AlexShooting Guard22531003122201233.333.30
21Bartis Andras Shooting Guard29663400060002150.000.0
24Santi ErickShooting Guard00000000000000000
31Boric CatalinPoint Guard3418157846020100346.70.050.0
32Spier Mihaly Center84114200021000100.0050.0
34Tomka EdePower Forward27873220014103142.90100.0
46Mihaltian IstvanCenter2320177003252001141.266.70
77Cavlovic JosipCenter37201174331158101063.633.375.0
 Total 18081602922111543118608848.326.750.0

Mandrii

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
1Badita AlexandruCenter2201000102300020.00.00
2Kocsis Eric Center20472001011010028.60.00
6Baltan DariusShooting Guard4018209003037001445.00.00
7Florea Alexandru Shooting Guard10221200020000350.000.0
11Ecobescu FlaviusPower Forward34472003010001228.60.00
13Ruja CosminPower Forward31861004242000216.750.00
8Dehelean PatrickCenter4016198005070300442.10.00
77Baltan AdrianCenter00000000000000000
79Musca Dan Small Forward20000000100000000
 Total 1995262232017221133121737.111.80.0
MIN
180
199
PTS
81
52
FGA
60
62
FGM
29
23
FTA
22
2
FTM
11
0
3PA
15
17
3PM
4
2
DFREB
31
21
OFREB
18
13
AST
6
3
BLK
0
1
STL
8
2
TO
8
17
FG%
48.3
37.1
3P%
26.7
11.8
FT%
50.0
0.0
Loading...
Teams