Breaking news
  1. Cronica Etapei 4
  2. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  3. Live Score ABLA
  4. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali
  5. Cronica Etapei 1 – Razbunarea Verzilor

Plumbers vs Baschet Club Best Arad

ABLA League December 10, 2022 - 4:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
December 10, 2022 4:00 pm ABLA League 2022-2023 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Plumbers9281510Loss
Baschet Club Best Arad16232619Win

Plumbers

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
3Andrejkovits Zoltan Small Forward40000000000000000
21Bartis AndrasShooting Guard23241000021000325.000
26Veres ErvinPoint Guard3210105200030002450.000.0
31Boric CatalinPoint Guard401654629230301180.022.233.3
32Spier MihalyCenter4015117411094003663.60.025.0
34Tomka Ede Power Forward24521001140102050.0100.00
46Mihaltian IstvanCenter3714124004240401333.350.00
 Total 2006244221231552558091750.033.325.0

Baschet Club Best Arad

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
6Burdan Cristian Power Forward1706000200010100.00.00
30Baiu Sergiu Power Forward241342406351101150.050.00.0
9Kovacs AdamPoint Guard3418522211420203140.036.4100.0
11Nicoara AndreiCenter311042661054304050.00.0100.0
14Vasalas ValentinPoint Guard3525554384215011100.050.075.0
18Iancu AlexandruSmall Forward331052004264225340.050.00
30Cora AlexandruCenter25884001032020150.00.00
 Total 19984371716113313231214415745.939.468.8
MIN
200
199
PTS
62
84
FGA
44
37
FGM
22
17
FTA
12
16
FTM
3
11
3PA
15
33
3PM
5
13
DFREB
25
23
OFREB
5
12
AST
8
14
BLK
0
4
STL
9
15
TO
17
7
FG%
50.0
45.9
3P%
33.3
39.4
FT%
25.0
68.8
Loading...
Teams