Breaking news
  1. Cronica Etapei 4
  2. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  3. Live Score ABLA
  4. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali
  5. Cronica Etapei 1 – Razbunarea Verzilor

Pirates vs Valbon 2

ABLA League November 25, 2023 - 10:30 am
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
November 25, 2023 10:30 am ABLA League 2023-2024 Division B

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234TOutcome
Pirates1917152982Loss
Valbon 23523192097Win

Pirates

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
00Popescu DariusPower Forward3018104420050401040.0050.0
1Valea RaulSmall Forward208104000030300040.000
7Vekony PatrickPoint Guard35220100504030205.00.00
12Puică MarioSmall Forward2013104001130300040.0100.00
12Gîrtone Mario-AndreiCenter152110000502010100.000
23Nedescu Alexandru VladPoint Guard4022166443220303037.566.7100.0
34Murvai AronCenter4019166110030510037.50100.0
 Total 20084832697932502317031.333.377.8

Valbon 2

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
Kil Ayan-102210000000010050.000
Simandan Patrick-1030053000000000060.0
5Rus Eduard-403420105310730104050.070.060.0
6Pasca Iosif EmanuelPower Forward20621112030204050.00.0100.0
7Sava Rares-206103310040302030.0033.3
11Talpa Daniel-3417208210040201040.0050.0
13Buzgau Ianis-10341002110305025.050.00
16Siclovan EmanuelShooting Guard3026148542150401057.150.080.0
18Constantin Darian-00000000000000000
 Total 174977232211316920015117044.456.361.9
MIN
200
174
PTS
84
97
FGA
83
72
FGM
26
32
FTA
9
21
FTM
7
13
3PA
9
16
3PM
3
9
DFREB
25
20
OFREB
0
0
AST
23
15
BLK
1
1
STL
7
17
TO
0
0
FG%
31.3
44.4
3P%
33.3
56.3
FT%
77.8
61.9

Officials

RefereeOficial
Steinhubel IstvanRusu Raul
Loading...
Teams