Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

MP Sport Timisoara vs Mandrii

ABLA League January 14, 2024 - 11:00 am
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
January 14, 2024 11:00 am ABLA League 2023-2024 Division B - R

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234TOutcome
MP Sport Timisoara265231767Loss
Mandrii2423221281Win

MP Sport Timisoara

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
00Berceea AlexShooting Guard015000031802010033.30
3Cret VladPoint Guard010000052002000040.00
7Schnepf LucaPower Forward02000000000010000
9Iancu EduardShooting Guard00000000001030000
20Enescu MarianPower Forward02000000904040000
28Bijan CristianPower Forward03000021500000050.00
33Katalinc BogdanPower Forward018000000802000000
44Spatariu AdrianShooting Guard03000021100000050.00
45Copaci EdiCenter00000000601000000
77Deak CristianShooting Guard00000000401010000
 Total 0530000125410130100041.70

Mandrii

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
2Kocsis EricCenter0130000001201000000
6Baltan DariusShooting Guard038000000901060000
7Florea AlexandruShooting Guard00000000000000000
8Dehelean PatrickCenter024000000804000000
13Ruja CosminPower Forward03000021801100050.00
77Baltan AdrianCenter00000000600000000
79Musca DanSmall Forward04000000101030000
 Total 0820000214408190050.00
MIN
0
0
PTS
53
82
FGA
0
0
FGM
0
0
FTA
0
0
FTM
0
0
3PA
12
2
3PM
5
1
DFREB
41
44
OFREB
0
0
AST
13
8
BLK
0
1
STL
10
9
TO
0
0
FG%
0
0
3P%
41.7
50.0
FT%
0
0
Loading...
Teams