Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Mandrii vs Scorpionii Timisoara

ABLA League November 26, 2022 - 2:30 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
November 26, 2022 2:30 pm ABLA League 2022-2023 Division B

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234TOutcome
Mandrii115111037Loss
Scorpionii Timisoara2628301397Win

Mandrii

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
5Dragomir Radu Center1503000000000000.000
6Baltan DariusShooting Guard4020196427232203431.628.650.0
7Florea AlexandruShooting Guard3005000200111140.00.00
12Salamen MekkiSmall Forward3911115612021102245.50.016.7
13Ruja Cosmin Power Forward20241002032001025.00.00
77Baltan Adrian Center160000000200021000
79Musca DanSmall Forward20251001020000220.00.00
 Total 1803547131031421264191327.714.330.0

Scorpionii Timisoara

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
5Tamas RazvanCenter276103202075200130.00.00.0
13Blau EwaldShooting Guard151376312001205185.70.033.3
15Mot Alexandru Shooting Guard18864002031400366.70.00
22Udrea Ovidiu -222064335350310066.760.0100.0
24Coifan Horatiu Small Forward161364851024201066.70.062.5
31Biris ClaudiuPoint Guard161085000011402062.500
69Lacatus Constantin Center20642221032000350.00.0100.0
77Bedros Alexandru Small Forward13572213011110128.60.050.0
97Rogers WasunaPoint Guard2114117300038202263.600.0
99Jivan LiviuCenter262110030513113100.00.00
3Mihon CristianPower Forward601000001000000.000
 Total 20097673823121933124233111456.715.852.2
MIN
180
200
PTS
35
97
FGA
47
67
FGM
13
38
FTA
10
23
FTM
3
12
3PA
14
19
3PM
2
3
DFREB
12
31
OFREB
6
24
AST
4
23
BLK
1
3
STL
9
11
TO
13
14
FG%
27.7
56.7
3P%
14.3
15.8
FT%
30.0
52.2
Loading...
Teams