Breaking news
  1. Cronica Etapei 4
  2. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  3. Live Score ABLA
  4. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali
  5. Cronica Etapei 1 – Razbunarea Verzilor

Mandrii vs Baschet Club Best Arad

ABLA League April 1, 2023 - 4:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
April 1, 2023 4:00 pm ABLA League 2022-2023 Division A - R

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Mandrii9161812Loss
Baschet Club Best Arad22141419Win

Mandrii

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
6Baltan DariusShooting Guard4010145101024304235.70.00.0
10Farchizon Ionut Power Forward2509020102310300.00.00.0
7Florea AlexandruShooting Guard10221000031000150.000
1Badita AlexandruCenter403322116572103303250.028.683.3
12Salamen Mekki Small Forward1702000204120130.00.00
7Vekony PatrickPoint Guard30864005030001366.70.00
34Cioban AlexandruPower Forward37271000074001114.300
 Total 19955622295162311690131235.512.555.6

Baschet Club Best Arad

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
6Burdan CristianPower Forward126113001011002127.30.00
30Baiu SergiuPower Forward4025858610371101062.530.075.0
11Nicoara Andrei Center32773210093100242.9050.0
13Dinca BogdanPower Forward172110000001000100.000
14Vasalas ValentinPoint Guard3615146003151421842.933.30
18Iancu AlexandruSmall Forward32432002062301166.70.00
19Timotity Mark Small Forward3010154623054202226.70.033.3
 Total 199695924169194331212271440.721.156.3
MIN
199
199
PTS
55
69
FGA
62
59
FGM
22
24
FTA
9
16
FTM
5
9
3PA
16
19
3PM
2
4
DFREB
31
33
OFREB
16
12
AST
9
12
BLK
0
2
STL
13
7
TO
12
14
FG%
35.5
40.7
3P%
12.5
21.1
FT%
55.6
56.3
Loading...
Teams