Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Baschet Club Best Arad vs Mandrii

ABLA League October 24, 2021 - 2:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
October 24, 2021 Postponed ABLA League 2021-2022 Qualifyers

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Baschet Club Best Arad16272134Win
Mandrii1515810Loss

Baschet Club Best Arad

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
7Morati EduardShooting Guard15462000000004033.300
Eyschen Angelo -1012021003300020.0050.0
9Juhasz RobertPower Forward23874200010305257.100.0
21Banya Lucian Shooting Guard1301000101100110.00.00
Ursu Patric -140000000002010000
1Valea Raul Small Forward1603030001030150.000.0
60Stana AndreiPower Forward2316128100025001266.700.0
44Morati Robert Point Guard22953003141122160.033.30
14Vasalas ValentinPoint Guard243318141052062203477.80.050.0
18Iancu Alexandru Small Forward221163427155403250.014.350.0
30Baiu SergiuPower Forward191685634143300362.525.050.0
 Total 20198683928111732720182212257.417.639.3

Mandrii

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
4Bensouda AdamPower Forward37221471158123005550.012.545.5
7Florea AlexandruShooting Guard36884001083101850.00.00
23Rujan George Shooting Guard601000000200010.000
66Savici Ovidiu Shooting Guard180000000220021000
79Musca DanSmall Forward1925022102210120.00.0100.0
77Baltan AdrianCenter1702000004100000.000
 Total 13332301113710118132091736.710.053.8
MIN
201
133
PTS
98
32
FGA
68
30
FGM
39
11
FTA
28
13
FTM
11
7
3PA
17
10
3PM
3
1
DFREB
27
18
OFREB
20
13
AST
18
2
BLK
2
0
STL
21
9
TO
22
17
FG%
57.4
36.7
3P%
17.6
10.0
FT%
39.3
53.8
Loading...
Teams