Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Spartans

Există o mulţime de variaţii disponibile ale pasajelor Lorem Ipsum, dar majoritatea lor au suferit alterări într-o oarecare măsură prin infiltrare de elemente de umor, sau de cuvinte luate aleator, care nu sunt câtuşi de puţin credibile. Daca vreţi să folosiţi un pasaj de Lorem Ipsum, trebuie să vă asiguraţi că nu conţine nimic stânjenitor ascuns printre randuri. Toate generatoarele de Lorem Ipsum de pe Internet tind să repete bucăţi de text în funcţie de necesitate, astfel făcându-l pe acesta primul generator adevarat de pe Internet. El utilizează un dicţionar de peste 200 cuvinte din latina, combinate cu o cantitate considerabilă de modele de structuri de propoziţii, pentru a genera Lorem Ipsum care arată decent. Astfel, Lorem Ipsum-ul generat nu conţine repetiţii, infiltrări de elemente de umor sau de cuvinte non-caracteristice, etc.

Leagues
ABLA League
Seasons
2017-2018 Division A, 2017-2018 Division A (R), 2021-2022 Division A, 2022-2023 Division A, 2022-2023 Division B - R, 2023-2024 Division A, 2023-2024 Division A - R, 2021-2022 Qualifyers
Home
RankPlayerGGSMINMPGPTSPPGFGAFGMFG%FTAFTMFT%3PA3PM3P%DFREBOFREBRPGASTAPGBLKBPGSTLSPGTOEFF
1Talpos Andrei8728335.410813.5112500.4462180.4200.000766417.5141.881.040.519174.00
2Sandru Marius101031731.713913.9136610.4492080.41330.231823912.1131.320.2171.717161.00
3Vasalas Valentin5517134.211523.065390.60019130.72480.3332656.2142.840.8102.02690.00
4Ifrim Calin6518130.27712.829190.65515110.731100.3232274.8254.210.2162.71780.00
5Serac Sergiu9417719.7434.849200.408830.4000.0003184.391.020.2171.9851.00
6Baiu Victor5210220.45010.032220.688830.4810.1251273.810.200.020.4741.00
7Palcu Cristian12822418.7393.335100.286930.31960.31617102.3181.500.080.7832.00
8Iancu Alexandru449624.0194.81150.455331.01020.2001375.061.510.351.3329.00
9Dudas Tiberiu7412718.1486.944160.36415110.71230.2501783.640.620.3121.71127.00
10Baiu Sergiu428421.04210.523120.522860.81540.267922.830.800.010.3527.00
11Ardelean Emanuel112727.077.0620.333430.8000.0009716.055.000.022.0023.00
12Guzei Gabriel516713.4173.4750.714000.01130.2731022.420.410.251.0319.00
13Ilies Andrei336923.051.7410.250000.0510.200733.351.700.010.349.00
14Suba Cristian51489.6132.61260.500210.5000.000310.840.800.040.886.00
15Hac Filip213216.0105.0740.571420.5500.000523.521.000.031.536.00
16Palcu Nicholas215628.084.0610.167000.0420.500211.552.500.000.063.00
17Pirko Gabriel0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
18Zelenin Gabriel0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
19Miclea Sebastian0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
20Morati Robert20178.563.0630.500200.0100.000000.000.000.042.03-3.00

Results

February 18, 2024
Valbon
win
90 / 71
loss
Spartans
February 11, 2024
Spartans
win
94 / 82
loss
Pirates
February 3, 2024
Spartans
loss
77 / 89
win
Vikings
January 28, 2024
Spartans
win
93 / 74
loss
Valbon 2
December 16, 2023
Mandrii
loss
84 / 95
win
Spartans
December 10, 2023
Spartans
win
66 / 57
loss
Scorpionii Timisoara
November 26, 2023
Plumbers
loss
45 / 61
win
Spartans
November 19, 2023
Vikings
win
83 / 62
loss
Spartans
November 5, 2023
Spartans
loss
61 / 87
win
Valbon
October 21, 2023
Spartans
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
May 21, 2023
Plumbers
win
60 / 52
loss
Spartans
May 20, 2023
Spartans
win
74 / 51
loss
Phoenix
April 8, 2023
Plumbers
win
64 / 56
loss
Spartans
April 1, 2023
Spartans
win
100 / 63
loss
Phoenix
February 12, 2023
MP Sport Timisoara
loss
51 / 125
win
Spartans
January 29, 2023
Baschet Club Best Arad – B
loss
66 / 82
win
Spartans
December 10, 2022
Valbon
win
113 / 71
loss
Spartans
November 26, 2022
Spartans
loss
53 / 69
win
Baschet Club Best Arad
October 22, 2022
Plumbers
loss
55 / 64
win
Spartans
October 1, 2022
Vikings
win
91 / 69
loss
Spartans
May 7, 2022
West Team
win
108 / 67
loss
Spartans
March 13, 2022
West Team
win
79 / 39
loss
Spartans
March 12, 2022
Spartans
loss
62 / 79
win
Vikings
February 27, 2022
West Team
win
101 / 71
loss
Spartans
February 26, 2022
Spartans
loss
66 / 79
win
Valbon
February 13, 2022
Spartans
win
70 / 58
loss
Vikings
February 12, 2022
Spartans
loss
51 / 59
win
Valbon
January 9, 2022
Plumbers
win
60 / 54
loss
Spartans
December 19, 2021
Spartans
win
110 / 44
loss
Phoenix
December 5, 2021
Next Level
loss
79 / 102
win
Spartans
December 4, 2021
Baschet Club Best Arad
loss
53 / 67
win
Spartans
November 21, 2021
Valbon
loss
58 / 69
win
Spartans
October 31, 2021
West Team
win
70 / 35
loss
Spartans
October 24, 2021
Vikings
loss
63 / 90
win
Spartans
October 10, 2021
Mandrii
loss
29 / 101
win
Spartans
May 5, 2018
Spartans
- -
- VS -
- -
Condorii Timisoara
April 22, 2018
Spartans
loss
44 / 107
win
Younique Basketball
April 15, 2018
Valbon
win
125 / 54
loss
Spartans
March 24, 2018
SCHMAC Cluj Napoca
win
100 / 68
loss
Spartans
February 24, 2018
Condorii Timisoara
loss
64 / 88
win
Spartans
February 11, 2018
SCHMAC Cluj Napoca
win
82 / 70
loss
Spartans
February 4, 2018
Younique Basketball
win
75 / 57
loss
Spartans
January 14, 2018
Valbon
win
85 / 57
loss
Spartans
January 7, 2018
Younique Basketball
win
90 / 51
loss
Spartans
December 9, 2017
SCHMAC Cluj Napoca
win
71 / 48
loss
Spartans
November 26, 2017
Plumbers
loss
58 / 64
win
Spartans
Loading...
Teams