Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Scorpionii Timisoara

Există o mulţime de variaţii disponibile ale pasajelor Lorem Ipsum, dar majoritatea lor au suferit alterări într-o oarecare măsură prin infiltrare de elemente de umor, sau de cuvinte luate aleator, care nu sunt câtuşi de puţin credibile. Daca vreţi să folosiţi un pasaj de Lorem Ipsum, trebuie să vă asiguraţi că nu conţine nimic stânjenitor ascuns printre randuri. Toate generatoarele de Lorem Ipsum de pe Internet tind să repete bucăţi de text în funcţie de necesitate, astfel făcându-l pe acesta primul generator adevarat de pe Internet. El utilizează un dicţionar de peste 200 cuvinte din latina, combinate cu o cantitate considerabilă de modele de structuri de propoziţii, pentru a genera Lorem Ipsum care arată decent. Astfel, Lorem Ipsum-ul generat nu conţine repetiţii, infiltrări de elemente de umor sau de cuvinte non-caracteristice, etc.

Leagues
ABLA League
Seasons
2018-2019 Qualifyers, 2018-2019 Division B, 2019-2020 Qualifyers, 2019-2020 Division B, 2022-2023 Division A - R, 2022-2023 Division B, 2023-2024 Division A, 2017-2018 Division B, 2017-2018 Division B (R)
Home
#PlayerTeamGGSMINMPGPTSPPGFGAFGMFG%FTAFTMFT%3PA3PM3P%DFREBOFREBRPGASTAPGBLKBPGSTLSPGTOEFF
1Bedros AlexandruScorpionii Timisoara5214328.66813.648240.500640.71340.3081954.830.610.261.2853.00
2Biris ClaudiuScorpionii Timisoara5311022.0316.224130.542850.6300.000441.640.800.040.81115.00
3Blau EwaldScorpionii Timisoara101023823.810910.961280.45925110.444160.3644074.7222.210.1191.92282.00
4Blau VladScorpionii Timisoara102323.077.0320.667000.0310.333224.000.000.011.017.00
5Bobernac AlexandruScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
6Bogatu CiprianScorpionii Timisoara6610918.2305.02470.292840.51640.2501222.3122.000.091.51013.00
7Caliman MariusScorpionii Timisoara7612017.1476.734190.5591060.6111.00033106.160.960.930.4677.00
8Coifan HoratiuScorpionii Timisoara328327.73411.325130.520950.6210.5001667.393.010.331.0445.00
9Cordulean AndreiScorpionii Timisoara646711.271.21020.200000.0111.0001242.710.210.210.2413.00
10Durnea AndreiScorpionii Timisoara64203.361.0430.750000.0000.000310.710.200.000.0010.00
11Filipovici AlexandruScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
12Gligor MihaiScorpionii Timisoara112020.088.0640.667200.0000.000235.000.000.000.081.00
13Jivan LiviuScorpionii Timisoara7617324.7497.040210.5251040.41810.05646179.0121.7121.720.31480.00
14Lacatus ConstantinScorpionii Timisoara204824.0136.51250.417200.0111.000756.042.000.021.0713.00
15Mihon CristianScorpionii Timisoara226532.52110.51690.563000.0510.200624.031.510.510.5418.00
16Mot AlexandruScorpionii Timisoara336120.3134.3850.625200.01310.077221.310.300.020.77-6.00
17Popa MariusScorpionii Timisoara627612.761.0100.000000.0520.400511.020.320.300.039.00
18Radu BogdanScorpionii Timisoara7615622.3344.931110.3551360.5410.2502965.071.020.350.71236.00
19Rodea OvidiuScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
20Rogers WasunaScorpionii Timisoara448521.3184.51570.467830.4000.0002657.861.530.810.3441.00
21Simoc AlexandruScorpionii Timisoara758912.7263.718100.5561060.6300.000661.760.900.060.91415.00
22Takacs GabrielScorpionii Timisoara616911.5122.02130.143000.0520.400862.320.300.000.034.00
23Tamas RazvanScorpionii Timisoara10827727.714214.2101500.49536130.41970.36852288.0111.140.450.521130.00
24Trif SorinScorpionii Timisoara747610.9142.0920.222410.3730.429721.310.100.010.164.00
25Vlaicu BogdanScorpionii Timisoara75213.081.1720.286111.0111.000210.400.000.000.024.00
26Zavoian CristianScorpionii Timisoara0000.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
27Zavoian DanScorpionii Timisoara74659.3111.61450.357210.5300.000631.320.300.010.145.00

Results

December 17, 2023
Mandrii
loss
56 / 83
win
Scorpionii Timisoara
December 10, 2023
Spartans
win
66 / 57
loss
Scorpionii Timisoara
November 25, 2023
Scorpionii Timisoara
loss
69 / 113
win
Valbon
November 18, 2023
Plumbers
loss
46 / 81
win
Scorpionii Timisoara
November 5, 2023
Scorpionii Timisoara
loss
59 / 88
win
Vikings
October 21, 2023
Spartans
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
June 11, 2023
Mandrii
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
June 10, 2023
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Valbon
March 18, 2023
Vikings
win
85 / 74
loss
Scorpionii Timisoara
February 26, 2023
Baschet Club Best Arad
win
84 / 55
loss
Scorpionii Timisoara
February 12, 2023
Mandrii
loss
61 / 79
win
Scorpionii Timisoara
January 29, 2023
Valbon
win
73 / 51
loss
Scorpionii Timisoara
December 11, 2022
MP Sport Timisoara
loss
27 / 107
win
Scorpionii Timisoara
November 26, 2022
Mandrii
loss
37 / 97
win
Scorpionii Timisoara
November 12, 2022
Scorpionii Timisoara
win
20 / 0
loss
Phoenix
October 2, 2022
Baschet Club Best Arad – B
loss
57 / 64
win
Scorpionii Timisoara
February 23, 2020
Phoenix
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
February 9, 2020
Mandrii
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
February 1, 2020
Plumbers
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
January 18, 2020
Bastards
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
January 11, 2020
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Mandrii
December 14, 2019
West Team
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
December 1, 2019
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Phoenix
November 17, 2019
Valbon 2
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
November 10, 2019
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Plumbers
October 27, 2019
Baschet Club Best Arad
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
October 13, 2019
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Vikings
May 5, 2019
Bastards
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
May 4, 2019
Vikings
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
April 13, 2019
Bastards
loss
56 / 65
win
Scorpionii Timisoara
April 6, 2019
Mandrii
loss
29 / 83
win
Scorpionii Timisoara
March 30, 2019
Bastards
loss
41 / 84
win
Scorpionii Timisoara
March 16, 2019
Scorpionii Timisoara
win
20 / 0
loss
Pejicevi Salasi
February 28, 2019
MP Sport Timisoara
loss
45 / 76
win
Scorpionii Timisoara
February 24, 2019
Scorpionii Timisoara
win
76 / 15
loss
Mandrii
February 16, 2019
Pejicevi Salasi
loss
64 / 75
win
Scorpionii Timisoara
February 9, 2019
Vikings
loss
60 / 74
win
Scorpionii Timisoara
February 2, 2019
Valbon
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
January 20, 2019
Baschet Club Best Arad
win
100 / 56
loss
Scorpionii Timisoara
January 13, 2019
Plumbers
- -
- VS -
- -
Scorpionii Timisoara
December 9, 2018
Scorpionii Timisoara
loss
58 / 76
win
MP Sport Timisoara
November 25, 2018
Scorpionii Timisoara
loss
57 / 86
win
Valbon 2
November 11, 2018
Phoenix
loss
55 / 67
win
Scorpionii Timisoara
November 3, 2018
Mandrii
loss
29 / 67
win
Scorpionii Timisoara
October 28, 2018
Scorpionii Timisoara
loss
46 / 93
win
Younique Basketball
October 20, 2018
Bastards
loss
46 / 59
win
Scorpionii Timisoara
October 6, 2018
Scorpionii Timisoara
win
68 / 35
loss
Vikings
May 5, 2018
Scorpionii Timisoara
- -
- VS -
- -
Underdogs Timisoara
April 15, 2018
Rasii Timisoara
win
69 / 55
loss
Scorpionii Timisoara
March 25, 2018
Phoenix
loss
49 / 76
win
Scorpionii Timisoara
March 4, 2018
Scorpionii Timisoara
win
61 / 51
loss
Phoenix
February 25, 2018
Scorpionii Timisoara
win
80 / 72
loss
AllBlacks Timisoara
February 11, 2018
Scorpionii Timisoara
win
78 / 45
loss
Underdogs Timisoara
January 7, 2018
Scorpionii Timisoara
win
50 / 34
loss
AllBlacks Timisoara
December 10, 2017
Baschet Club Best Arad
win
58 / 55
loss
Scorpionii Timisoara
November 26, 2017
Rasii Timisoara
loss
42 / 51
win
Scorpionii Timisoara
Loading...
Teams