Breaking news
  1. Si Avem 20 De Ani
  2. In front of the new season
  3. First three rounds of the new season flew by
  4. 2018-2019 season underway
  5. Round 7 in retrospective. Scorpionii on the winning end. Plumbers lost against Best

Condorii Timisoara

Există o mulţime de variaţii disponibile ale pasajelor Lorem Ipsum, dar majoritatea lor au suferit alterări într-o oarecare măsură prin infiltrare de elemente de umor, sau de cuvinte luate aleator, care nu sunt câtuşi de puţin credibile. Daca vreţi să folosiţi un pasaj de Lorem Ipsum, trebuie să vă asiguraţi că nu conţine nimic stânjenitor ascuns printre randuri. Toate generatoarele de Lorem Ipsum de pe Internet tind să repete bucăţi de text în funcţie de necesitate, astfel făcându-l pe acesta primul generator adevarat de pe Internet. El utilizează un dicţionar de peste 200 cuvinte din latina, combinate cu o cantitate considerabilă de modele de structuri de propoziţii, pentru a genera Lorem Ipsum care arată decent. Astfel, Lorem Ipsum-ul generat nu conţine repetiţii, infiltrări de elemente de umor sau de cuvinte non-caracteristice, etc.

Leagues
Division A
Seasons
2017-2018 Division A, 2017-2018 Division A (R)
Home
#PlayerTeamGGSMINMPGPTSPPGFGAFGMFG%FTAFTMFT%3PA3PM3P%DFREBOFREBRPGASTAPGBLKBPGSTLSPGTOEFF
1Bodok ElBehlCondorii Timisoara2200.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
2Bogdan AchimescuCondorii Timisoara4313233.0184.52680.308920.2000.00021128.361.520.500.0430.00
3Calugar BogdanCondorii Timisoara112929.022.0410.250200.0000.000303.022.000.022.020.00
4Elbehi BadrCondorii Timisoara335317.700.0200.000000.0000.000512.000.010.300.005.00
5Ghrib KhalilCondorii Timisoara4411127.8358.81370.5381060.61750.2941084.530.800.020.5430.00
6Mehdi IlahiCondorii Timisoara339732.35418.023150.652221.02580.320823.351.700.051.7638.00
7Mihnea NandraCondorii Timisoara5314729.4367.238140.3681050.5810.1251063.2142.810.2112.21120.00
8Sabri JoulakCondorii Timisoara217336.52814.023120.522300.0920.22228818.042.010.500.0642.00
9Stoianov IvanCondorii Timisoara2200.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
10Stoianov ZdravcoCondorii Timisoara224020.021.0410.250000.0000.000100.500.000.000.000.00
11Szekely VladCondorii Timisoara1100.000.0000.000000.0000.000000.000.000.000.000.00
12Tamas AdrianCondorii Timisoara5418436.810821.653260.49122170.832130.40614196.6173.451.0112.21498.00
13Virtaci CristianCondorii Timisoara428320.800.01000.000000.0800.000542.361.500.030.83-6.00

Division A

PosTeamGSWLGBPTS%L10STRKPADIFF
12200861002-0W25235
21100.5701001-0W1628
33210.577672-1W25324
4211168501-1W178-11
53121.554331-2L273-19
61011.52800-1L185-57

Results

May 5, 2018
Spartans
- -
- VS -
- -
Condorii Timisoara
February 24, 2018
Condorii Timisoara
loss
64 / 88
win
Spartans
February 10, 2018
SCHMAC Cluj Napoca
loss
63 / 66
win
Condorii Timisoara
January 28, 2018
Condorii Timisoara
loss
53 / 68
win
Valbon
January 21, 2018
Younique Basketball
win
52 / 36
loss
Condorii Timisoara
November 18, 2017
Plumbers
loss
62 / 70
win
Condorii Timisoara
Teams