Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Spartans vs Scorpionii Timisoara

ABLA League December 10, 2023 - 2:00 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
December 10, 2023 2:00 pm ABLA League 2023-2024 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Spartans16191615Win
Scorpionii Timisoara7181517Loss

Spartans

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
4Ilies AndreiPoint Guard2131000212210120.050.00
6Suba Cristian Point Guard114220000002012100.000
14Vasalas ValentinPoint Guard39261362284824131046.250.0100.0
15Serac Sergiu Power Forward701000000000010.000
18Iancu AlexandruSmall Forward29221003025201050.00.00
21Palcu Cristian Point Guard10000000001000000
23Dudas Tiberiu Center9431220011111033.30100.0
24Hac FilipShooting Guard18642423002203250.00.050.0
8Baiu Victor Center19442002003100050.00.00
30Baiu Sergiu Power Forward19732004121300066.725.00
33Sandru MariusCenter2710145003066100235.70.00
 Total 200664721862562122182101944.724.075.0

Scorpionii Timisoara

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
3Mihon CristianPoint Guard2532000512011010.020.00
5Tamas RazvanCenter3518147714121110150.025.014.3
13Blau EwaldShooting Guard00000000000000000
24Coifan HoratiuSmall Forward33994211063611444.40.050.0
31Biris ClaudiuPoint Guard2001020200120030.00.00.0
69Lacatus Constantin Center27884000042102350.000
77Bedros Alexandru Small Forward241184004100213250.025.00
 Total 16449421911216314713461445.218.818.2
MIN
200
164
PTS
66
49
FGA
47
42
FGM
21
19
FTA
8
11
FTM
6
2
3PA
25
16
3PM
6
3
DFREB
21
14
OFREB
22
7
AST
18
13
BLK
2
4
STL
10
6
TO
19
14
FG%
44.7
45.2
3P%
24.0
18.8
FT%
75.0
18.2
Loading...
Teams