Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Spartans vs PHX

ABLA League April 1, 2023 - 2:30 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
April 1, 2023 2:30 pm ABLA League 2022-2023 Division B - R

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Spartans28261531Win
Phoenix11101923Loss

Spartans

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
4Ilies AndreiPoint Guard4018119006044702681.80.00
12Guzei GabrielShooting Guard40610002213161360.0100.00
21Palcu CristianPoint Guard40943004101802775.025.00
6Suba CristianPoint Guard4020146226285815542.933.3100.0
33Sandru MariusCenter404733224310164202366.70.075.0
 Total 2001006340651954115312142763.526.383.3

Phoenix

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
1Marin Cristian Small Forward30242010213146002250.033.350.0
2Istrate AndreasShooting Guard40510042915270520.011.150.0
4Litiu MihaiPower Forward23251001031010120.00.00
9Radu SilviuShooting Guard3215136002111301446.250.00
12Suciu RaulShooting Guard4012166001074304337.50.00
30Neica DavidPoint Guard35541007113003625.014.30
 Total 200636824632342117131151835.317.450.0
MIN
200
200
PTS
100
63
FGA
63
68
FGM
40
24
FTA
6
6
FTM
5
3
3PA
19
23
3PM
5
4
DFREB
41
21
OFREB
15
17
AST
31
13
BLK
2
1
STL
14
15
TO
27
18
FG%
63.5
35.3
3P%
26.3
17.4
FT%
83.3
50.0
Loading...
Teams