Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Next Level vs PHX

ABLA League April 3, 2022 - 10:00 am
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
April 3, 2022 10:00 am ABLA League 2021-2022 Division B

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Next Level29282132Win
Phoenix10102212Loss

Next Level

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
0Damian MihaiPoint Guard192196006362103466.750.00
1Damian Andrei-12943004143101275.025.00
3Parv Marius Power Forward261085001020404262.50.00
8Chiu Tudor Center28161380000105230661.500
9Mihailovici Spasko Shooting Guard281184104151002050.025.00.0
13Cenuse StefanPower Forward19874002047511257.10.00
17Samant DanielSmall Forward2113664100324022100.0025.0
23Hantar Mihai Shooting Guard21221811001071200161.10.00
77Muntean MihaiSmall Forward2805000303200720.00.00
 Total 2021107847512154423194202160.323.820.0

Phoenix

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
2Istrate AndreasShooting Guard408113425052502527.30.050.0
8Mesesan LiviuShooting Guard401151008311100120.037.50
9Radu SilviuShooting Guard4085022523010130.040.0100.0
12Suciu RaulShooting Guard4014187202025302738.90.00.0
24Sam AlexandruPoint Guard4013195003164204926.333.30
 Total 20054581684236171212092527.626.150.0
MIN
202
200
PTS
110
54
FGA
78
58
FGM
47
16
FTA
5
8
FTM
1
4
3PA
21
23
3PM
5
6
DFREB
44
17
OFREB
23
12
AST
19
12
BLK
4
0
STL
20
9
TO
21
25
FG%
60.3
27.6
3P%
23.8
26.1
FT%
20.0
50.0
Loading...
Teams