Breaking news
  1. Final Four ABLA: O Confruntare Epică pentru Supremație în Baschetul Amator
  2. Cronica Etapei 4
  3. Modificari In Programa – Decebal va intra in renovare
  4. Live Score ABLA
  5. Phoenix – scorul record al sezonului / Informatii despre campionii partiali

Vikings vs. Spartans

ABLA League October 1, 2022 - 3:30 pm
Sala De Sport CCS Gloria - Decebal

Details

Date Time League Season
October 1, 2022 3:30 pm ABLA League 2022-2023 Division A

Venue

Sala De Sport CCS Gloria - Decebal
Strada W. A. Mozart, Arad

Results

Team1234Outcome
Vikings28241623Win
Spartans12142122Loss

Vikings

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
5Dehelean RazvanCenter25852214162221540.025.050.0
7Mazilu Adrian Guard200000000645032000
11Iov CristianPower Forward257520010142402340.010.00
14Cojocaru Claudiu Shooting Guard3012116205030402354.50.00.0
15Totoreanu RaduCenter32262112221074102557.10.0100.0
21Chisalita DorinCenter29181090000108811290.000
77Fratila AlexandruPoint Guard39201100216406012100.028.60
 Total 200915332634184020303122260.419.550.0

Spartans

# Player Position MIN PTS FGA FGM FTA FTM 3PA 3PM DFREB OFREB AST BLK STL TO FG% 3P% FT%
11Zelenin GabrielPoint Guard306123000020302425.000
12Guzei GabrielShooting Guard40432002021406366.70.00
15Serac SergiuPower Forward4018177640092112241.2066.7
21Palcu CristianPoint Guard30874004011301257.10.00
28Palcu Nicholas Shooting Guard2016158003012201353.30.00
33Sandru MariusCenter40172581120116602232.00.0100.0
 Total 200697932751102612191141640.50.071.4
MIN
200
200
PTS
91
69
FGA
53
79
FGM
32
32
FTA
6
7
FTM
3
5
3PA
41
11
3PM
8
0
DFREB
40
26
OFREB
20
12
AST
30
19
BLK
3
1
STL
12
14
TO
22
16
FG%
60.4
40.5
3P%
19.5
0.0
FT%
50.0
71.4
Loading...
Teams